6.2. - Skořenice u Chocně - Klub Roxet

6. března 2011 v 16:06 | Miška |  Reporty z akcí
6.2. - Skořenice u Chocně - Klub Roxet - obrázek

Koncert ve Skořenicích u Chocně očima Dominiky...

Servus všem fandům Mira Šmajdy!

Je to teprve pár hodin, co jsem se vrátila ze včerejšího vystoupení (6.2.2010) v klubu RoXet ve Skořenicích u Chocně. Poměrně dlouhou dobu jsem váhala, zda vůbec na vystoupení jet a teď? Mohu říct, že včerejší večer se stal jedním z nejskvělejších v mém životě! :-)

Na místo jsem dorazila ve 22 hod. V klubu už to žilo na plný pecky a od 23.15 hod. bylo ohlášeno vystoupení Adriane Craft, které začalo jen s pár minutovým zpožděním. DJs nás po celou dobu žhavili informacemi typu "Miro je už na cestě! ... Miro je už 20 kiláků od Skořenic! ... Miro právě dorazil! ... " :-D

Po vystoupení Adriane, které trvalo asi hodinu, nás velmi dlouho napínali, než konečně na scénu dorazil Miro! Díky jednomu hodnému chlapci, který mě pustil na své místo, jsem si celé vystoupení mohla vychutnávat z úžasného místa přímo v 1. řadě u podia. Kolem 0.30 hod. se na podiu konečně začali postupně objevovat členové Mira kapely, a úplně poslední konečně dorazil náš tolik očekávaný blonďák! :-) Aplaus byl obrovský, a to nejen na začátku, ale i po celou dobu koncertu. Stejně tak i atmosféra byla jedinečná a Miro si to podle svých slov NAOZAJ užíval :-) Otravné security, kteří byli rozmístěni pod podiem to očividně též velmi "bavilo" :-D, především ale měli plné ruce práce ve chvíli, kdy se Miro objevil v přední části podia, přímo nám na dosah. (A že tam chodil velmi často). Nebýt jich, zábradlí by pod nátlakem tolika lidí dychtících po jediném doteku, zřejmě nevydrželo. Otázkou je, zda by to někomu vadilo... mně tedy určitě ne :-D btw.: věděli jste, že má Miro chlupatá kolena? :-D Výhoda roztrhaných kalhot, které měl na sobě :-)

Celé vystoupení provázely především písně z jeho vlastní tvorby, prokládané největšími peckami ze SuperStar. Nechybělo Stairway to heaven, Smoke on the water a pochopitelně ani Welcome to the jungle. Asi největším překvapením pro mě byl song "I kissed a girl" od Katy Perry, který Miro vyšvihl v trochu rockovějším podání, než jak ji známe, ale musím říct, že se mi to líbilo víc než originál. Nesmím zapomenout zmínit také to, co Miro prohlásil, a sice: "Já sa snad naozaj budem muset prestehovat do Čech!" Potěšující zpráva, pro nás, české fanoušky, co myslíte? :-) Dále také konstatoval, že přesně TAKTO si představuje tu nejlepší zábavu a atmosféru na koncertě a kvůli tomu by si rád brzy své vystoupení v RoXetu zopakoval :-) Asi 3x se s námi rozloučil, ale po hlasitém skandování se zase vrátil. Asi po hodině a půl už ale opravdu následoval konec, Miro představil členy své kapely, uklonili se nám a byli fuč.

Zcela vyprahlá, s pošlapanýma a bolavýma nohama (jehlové podpatky jsou na několik hodin vytrvalého stání a skákání naozaj super! :-D ) jsem si šla koupit něco k pití a najít volné místo na sezení. Místo toho mě ale zaujal dav tlačící se u baru, kde rozdávali velké reklamní plakáty s Mirem, které on vzadu podepisoval. Pan fotograf se očividně bavil při pohledu na zoufalé slečny toužící po společné fotce s Mirem, a tak nahodil výzvu: "Foto s Mirem za 500,- Kdo má zájem?" :-D Celý čekající dav se security snažili (a v některých případech se jim to podařilo) odehnat tvrzením, že Miro už v klubu není, a právě odjel. Ale kdo si počká, ten se dočká, takže ti šťastnější, včetně mě, si za celý večer mohli odnést hned několik společných fotek s Mirem.

Po delší době vyšel spolu se svou kapelou ven, a zamířili si to rovnou k baru, kde si Miro dal své tolik oblíbené pivo. Podepisoval se, fotil se, povídal si, ... jeho tolik ochotné chování k fanouškům mě opravdu mile překvapilo! Všude kam se jen hnul, táhnul se za jeho osobou dlouhatánský had slečen s foťáky a plakáty v ruce, a on vždy všem s úsměvem na tváři vyhověl. Toho si opravdu vážím, a doufám, že alespoň po uzávěrce, kdy se návštěvníci pomalu ale jistě začali odebírat zpět k autobusu, si konečně mohl v klidu (a tichu) dopít své pivo! :-)

Takže lidi, závěrem bych chtěla říct, že pokud by někdy někdo z vás náhodou váhal, zda na Mira jet či nejet, zda to vůbec stojí za to... můžu vám říct jediné - NEVÁHEJTE! STOJÍ!
Spolu s reportáží posílám i některé ze svých pořízených fotek. Snad se vám budou líbit (naleznete je v sekci Fotogalerie, fotoalbum 6.2.2010 - Skořenice u Chocně - klub Roxet)

Dominika
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama