Julo Viršík: Mám kšeft pro Šmajdu!

6. března 2011 v 16:18 | Miška |  Články
Julo Viršík: Mám kšeft pro Šmajdu! - obrázek
Julo Viršík patří na Slovensku mezi známe celebrity. Nyní tento dramaturg, který organizuje velké festivaly, nabídl práci Miro Šmajdovi.

Na Slovensku platí Viršík, který dělal porotce kdysi ve Slovenské SuperStar, za odborníka, který dokáže poznat talent. Jak viděl SuperStar?

"Předpokládal jsem, že Češi Slováky převálcují, hlavně kvůli tomu, že Česko má víc obyvatel," říká Viršík a dodává, že vůbec nečekal že ve finálové trojce budou dva Slováci.
Od začátku byl jedničkou pro Viršíka Martin Chodúr. "Od začátku bylo jasné, že Chodúr je favorit. Možná zpívá trošku staromódně a pohybově je neohrabaný, ale je to vynikající zpěvák. Když bude mít dobré písničky, tak uspěje," říká znalec, který ale spolupráci nabídl Šmajdovi!
"Je zdravě ambiciózní a cílevědomý. Když bude mít i on dobrý první singl a začnou ho hrát rádia, má šanci se prosadit. Svoji pozici pak ale bude muset prosazovat dalšími písněmi. Dohodl jsem se s ním, že vystoupí na několika letních festivalech. Živé hraní mu jde, bude se cítit jako ryba ve vodě," těší se Viršík na spolupráci a přidává jednu radu: "Miro si musí dát nyní pozor na všechny "kamarády", kteří se na něj nalepí a budou se skrze něj snažit dosáhnout něčeho, na co sami nemají."

Zdroj: Blesk.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama