Rytmus: Opřel se do Chodúra, Šmajdy a dalších! Prý jim všem „jebe“

31. března 2011 v 15:55 | Miška |  Články
Rytmus: Opřel se do Chodúra, Šmajdy a dalších! Prý jim všem „jebe“ - obrázek

V současnosti nejznámější slovenský vývozní artikl, rapper Rytmus (33) měl potřebu ukázat kromě porotcování výkonů snaživých zpěváčků v Česko Slovenské SuperStar také něco ze své autorské dílny. Můžeme se tak potěšit jeho nápaditým poučením o tom, komu všemu podle něho "jebe".

Originál článek ZDE

Ve svém novém videoklipu s názvem Jebe se dozvíme, komu všemu to "jebe" a také to, že je prý Rytmus králem popu a fenoménem. Pokud by šlo jen o vysoce sebeironickou hříčku, bylo by vše v pořádku, ale díky tomu, jak bere pan Vrbovský sám sebe smrtelně vážně, je jeho nový klip povýšen na brilantní komediální výstup.

Rapper nám dále naléhavě prozrazuje, že si myslí, že to "jebe" například Mázikové, Chodúrovi, slovenské zlaté Slavici Smatanové, finalistovi SuperStar Šmajdovi a mnoha dalším. Text však bohužel není úplně propracovaný, za monotónní melodické linky se prostě jen dozvídáme to, že jim "jebe".

Avšak i díky tomuto počinu si můžeme být jisti, že žijeme v nanejvýš zajímavé době, která za tyto pohnuté duševní výdobytky jejich autorům platí doslova zlatem.

Zdroj: super.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama