Březen 2012

31.3.2012

31. března 2012 v 20:09 | Miška |  News

Zdravím po koncertě :D Nakonec jsem tam spala u kámošky...Byla jsem na Koblížkách, The Paranoid, Horkýže Slíže a AC/DC revival :) bylo uzasněěěěě..jen ty podpatky jsem mít fakt nemusela :D au au. Kolem 2:00 ráno jsme šli k hotelu kde byli všechny kapely spát a taky že spaly bylo to hned vedle Kulturáku...Pak u hotelu za nějaký čas se tam objevili Horkýže slíže tak jsme s něma něco málo prohodili a nabízeli nám vodku atd :DD Ke kámošce jsme přišli kolem 4:00 ráno a spát jsme šli v 6:30 :D a v 11:00 jsme vstávali. :D Já vám řeknu jedno bylo uzasně jak cípek! :) Zopákla bych hned! Dám vám tu fotečky s Koblížkami. :) Zítra tu nebudu babička oslavuje narozeniny :) Až jedině večer.
S Brandym :)
S Josiem :)
S Robertem :)
S Wilipem
RTVS našlo náhradní prostor pro Maxe Jasona Maie!

31. března 2012 v 18:34 | Miška |  Články
Eurovizní skladba Don't Close Your Eyes odezní místo OTO 2011 poprvé naživo během nedělního galavečera Nadačního fondu Plaváček.
Miro Šmajda alias Max Jason Mai se dočkal. Rozhlas a televize Slovenska (RTVS) pro něj našlo náhradní formát, ve kterém jako slovenský reprezentant na letošní Eurovizi v Baku poprvé naživo zazpívá soutěžní skladbu Don't Close Your Eyes.
Místo původně plánovaného OTO 2011 se tak stane během nedělního přímého přenosu benefičního galavečera Nadačního fondu Plaváček s názvem Vietor do plachiet. Jednotka ho z historické budovy SND v Bratislavě odvysílá se začátkem ve 20:10.

ESCKAZ.com: Rozhovor s Maxem Jasonem Maiem!

31. března 2012 v 18:32 | Miška |  Články
Pokračujeme v sérii rozhovorů s reprezentanty Eurovize 2012 a náš další host je rockový zpěvák Max Jason Mai ze Slovenska. Bude reprezentovat svoji zemi s písní "Don't Close Your Eyes", kterou sám napsal, a jako obvykle, kompletní profil je k dispozici na ESCKAZ.
Ahoj Maxi, nejprve přijmi naši gratulaci, že jsi byl vybrán jako reprezentant Slovenska na Eurovizi 2012! Jak se teď cítíš, být účastníkem Eurovize?
Cítím se skvěle, díky.

Jaká byla nabídka pro Tebe do Eurovizie a jaká byla Tvoje první reakce?
Když jsem dostal nabídku od RTVS, řekl jsem si: "Wow, tohle je skvělá šance, aby si mě všimli v Evropě, je to druh příležitosti pro mě, která nechává dveře otevřené, takže jdi do toho Maxi!"

Vytvořil sis několik uměleckých jmen a teď jsi to rozjel jako Max Jason Mai, můžeš nám vysvětlit význam tohoto jména?
Po dobu dvou let mě moji fanoušci vnímali na cestě, která byla stanovena. Bylo to spojené s mou hudbou, mou image a vystupováním. Vůbec se za to nestydím. Ale během posledního roku jsem pořád myslel na to, že se potřebuju posunout dál, vyrůst a skládat a hrát progresivní rock. Potřeboval jsem nějak uzavřít první kapitolu svého živoat. Proto jsem si dal na nějaký čas pauzu, tvrdě se připravoval, nahrál singl a v březnu jsem oficiálně odpálil můj nový hudební projekt pod jménem Max Jason Mai. Mám rád tohle jméno, znělo mi v hlavě dlouhou dobu. Hrál jsem s tím … no dobře, jsem MAXimalista a mám rád příběh o Jásonovi a Argonautech (Ale jsem si jistý, že moje zlaté rouno je moje hudba a můj konec bude určitě lepší.) a Mai zní hezky, není to tak? Takže způsob, jak to zní a jak to vypadá, když je to napsané … a taky styl mé show, celá image - všechno, co jsem vytvořil společně s mým týmem, na čem pracujeme, je kompletně spojeno s mým novým uměleckým jménem.

Max Jason Mai zdraví posluchače Radia Slovensko!

31. března 2012 v 18:30 | Miška |  Rozhovory "LIVE ON AIR"

Termíny, kdy si můžete na Radiu Slovensko poslechnout pozdrav od Maxe i s písničkou DCYE:
Ve čtvrtek 5.4. od 14:19 hod., 7.4. - 16:54 hod., 10.4. - 09:54 hod., 13.4. - 15:47 hod.
Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/

Eurocancionfestival: Rozhovor s Maxem Jasonem Maiem!

31. března 2012 v 18:27 | Miška |  Články

Rozhovor s Maxem Jasonem Maiem pro španělskou stránku eurocancionfestival.blogspot.com.es.

Mohl by jsi nám říct něco o svých začátcích v hudbě, o tvé hudební kariéře, a o písni, se kterou jsi vyslán reprezentovat?
Nezáleží na minulosti. Zaměřuji se na budoucnost bez ohlednutí k minulosti. Moje motto do života je: "Přítomnost je důležitá".

Proč jsi se rozhodl prezentovat na Eurovizi?
Je to pro mě velká výzva. Tvrdě jsem pracoval na muzice, jak fyzicky tak psychicky, posledních 7 měsíců. Doufám, že moje vystoupení na jevišti v Baku rozbuší rychleji vaše srdce. Chtěl bych dát všem divákům kus lásky a svého života přes moji píseň.

Jsi fanouškem Eurovize?
Nikdy jsem nebyl blázen do Eurovize, ale viděl jsem pár vystoupení.

Jak Ti pomůže Eurovize v tvé kariéře?
Je to pro mě příležitost, jak být viděn a znám v Evropě a opravdu doufám, že Eurovize mi otevře dveře do světa.

Můžeš nám říci o čem je ta píseň, se kterou budeš vystupovat v Baku?
Je to rocková píseň o boji mezi ďáblem a andělem, a o zlu a dobru v nás.

Jak moc je důležitá tato soutěž na Slovensku?
Slováci znají tuto soutěž. Někteří z nich jsou fanoušci Eurovize a někteří ne. Ale stejně nejsme země, která má dlouholetou tradici v Eurovizi.

Proč jsi si vybral "Don't Close Your Eyes" k prezentaci na Eurovizi?
Rozhodoval jsem se mezi dvěma písněmi. Jedna byla rocková balada a tahle energetická rocková píseň. Vybral jsem "Don't Close Your Eyes", protože má potenciál být odlišná a může přilákat pozornost.

Budeš před soutěží dělat promo po Evropě?
Doufám, že ano. Teď to ale vše závisí na penězích. Budeme rádi za jakoukoliv pozvánku.


Rozhovor: Max Jason Mai - Radio Slovakia International (29.3.2012)

31. března 2012 v 18:26 | Miška |  Rozhovory "LIVE ON AIR"

Posloucháte Radio Slovakia International…
"Pojďme se bavit o Eurovizi na radiu Slovakia International o této známé hudební soutěži. Tady je song, který reprezentuje Slovensko v Baku v Azerbajdžánu. Je od Maxe Jasona Maia a jmenuje se Don't Close Your Eyes."

Za tímto songem je Max Jason Mai, zatímco se s ním Lucia setkala tento týden ve studiu. -
Ahoj všichni, moje jméno je Max Jason Mai a chystám se reprezentovat Slovensko na Eurovision Song Contest 2012 v Baku a jsem šťastný, že jsem tady.
Je to o hudbě. Jak si se dostal k hudbě? Nebo jak se hudba dostala k Tobě?
Vlastně ani nevím, bylo mi 15 let a rozhodl jsem se hrát na kytaru a na piáno, pak jsem začal zpívat a … a jsem tady! (smích) Byla to dlouhá cesta, je to 8 let, co dělám na textech a psaní hudby, zpíval jsem se svou kapelou. Byl jsem v … jasně Superstar, už je to 2,5 roku. A pak jsem začal objíždět Českou a Slovenskou republiku, odehrál jsem plno koncertů a teď jsem tady.

The Paranoid FB 2.7

31. března 2012 v 18:19 | Miška |  Facebook TP

Roman FB 7.5

31. března 2012 v 18:17 | Miška |  Roman Birkuš

Tomi Belicza FB // 23.4

31. března 2012 v 18:15 | Miška |  Facebook

Jaro Žigo FB // 29.1

31. března 2012 v 18:14 | Miška |  Facebook

Koblížc! v clubu Peklo, Třebíč

31. března 2012 v 12:00 | Miška |  Akce Koblihů
Vstupné: 100Kč
Kde: club Peklo
S kým: Zeus, AppEND X a Vernus 08
sobota 31. 3. 2012 20:00 - neděle 1. 4. 2012 2:30

Oficiální stránky klubu
http://www.clubpeklo.wz.cz/

FB stránky klubu
http://www.facebook.com/pages/CLUB-PEKLO/281402411902025

PEC POD SNĚŽKOU (ČR) - Zakoncenie zimnej sezony

31. března 2012 v 8:00 | Miška |  Koncerty
PEC POD SNĚŽKOU (ČR) - Zakoncenie zimnej sezony


Znovu po roku si s nami mozete vychutnat atmosferu hor a prirody spolu s poriadnou rockovou live muzikou na Ski bare Zahradky v Peci pod Snezkou, staci sa pozriet na line-up a je jasne ze pri tom nemozete chybat! Tesime sa na vas!

Info pořadatele:
VSTUP ZDARMA!!!

Robert Poch 5.1

29. března 2012 v 20:16 | Miška |  Robert Poch