Květen 2012

Nebudu tu od 18.5 do 2.6

17. května 2012 v 19:48 | Miška |  News
Jedu na povinnou praxi někde v kosmetickém saloně...Budu ty dva týdny u babicky která bydlí v Kyjově na jižní moravě :) jsem zvedava na tu praxi :D jinak babicka nemá internet ani počítač beru si notas, ale nemam k tomu net takže nebudu na netu no :D Možná půjdu do internetové kavárny nebo třeba do nějakého baru kde je wifina zdarma uvidim :) a ozvala bych se :) Snad si to tam užiju půjčila jsem si v knihovně pár knížek + jsem i koupila křížovky, sudoku, osmisměrky a stahuju si filmy na notas takže bude o nudu postarané :) A naštěstí babička má dva psy tak se s nima budu mazliiit uuua se na ně tak těším! No budu končit :) Užijte si to tady :)Max Jason Mai - 1. zkouška v Baku (16.5.2012)

17. května 2012 v 19:02 | Miška |  Fotogalerie
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zdroj: http://tynnaa.blog.cz

První zkouška a tiskovka Maxe Jasona Maie!

17. května 2012 v 18:50 | Miška |  Články
Během včerejšího dne probíhaly další zkoušky reprezentantů z 2. semifinálového kola. Mezi nimi včera představil své pódiové vystoupení ke skladbě Don't Close Your Eyes i slovenský reprezentant Max Jason Mai.
Max dodržel co slíbil. Vystoupení určitě nikoho nenechá chladným. Toto je pořádný rockový nářez, který jsme na Eurovizi dlouho (pokud vůbec) neměli. Přítomní novináři hodnotí pěvecký výkon trochu rozpačitě, ale jisté je, že vystoupení jim utkvělo v paměti jako odlišné od všech ostatních.
Začátek vystoupení je laděný do modré, později se přidává červená barva. Světelné efekty jsou velmi výrazné a pronikavé. Zvláštností vystoupení je určitě absence pohybu, který by se od takové energické skladby očekával. Hlavně doprovodná kapela je možná až příliš statická. Tento fakt však zřejmě vyváží kamerové efekty. Na konci vystoupení Max využívá molo vycházející z pódia.
Zdroj: http://tynnaa.blog.cz

Videorozhovor s Maxem Jasonem Maiem (16.5.2012)

17. května 2012 v 18:48 | Miška |  Rozhovory "LIVE ON AIR"

Po zhasnutí světel po včerejší tiskové konferenci mluvil Robin Scott s Maxem Jasonem Maiem, který reprezentuje Slovensko na Eurovision Song Contest 2012.
Max Jason Mai věří, že reprezentuje na Eurovizi nejen Slovensko, ale i samotnou rockovou hudbu, protože Don't Close Your Eyes je letos jediná skladba tohoto druhu. Max je velmi šťastný, že může představit žánr, který je jeho srdci nejbližší, a vysvětluje i, proč nechce být kabelkou!
Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/První zkouška a tisková konference Slovenska!

16. května 2012 v 19:21 | Miška |  Články
Dnes se poprvé na scéně v Baku Crystal Hall objevil reprezentant Slovenska Max Jason Mai se svou kapelou. Jeho vystoupení bude plné energie a temperamentu, které skvěle podtrhuje atmosféru soutěžní skladby.
Za Slovensko uvidíme na pódiu Maxe Jasona Maie a jeho kapelu s kytarami a bicím. Naprosto odlišné vystoupení od všech ostatních účinkujících letošní Eurovize je největší plus našich sousedů. Jsou originální, jiní a zapamatovatelní. Celá prezentace se nese v temperamentním duchu a pořádném rockovém nářezu.
Vystoupení je zahájeno světelnými efekty a modrým pozadím. Max si na dnešní zkoušku oblékl bílé triko, černé kalhoty, čepici a sluneční brýle. Tři kytaristi a bubeník vystupují v kapucích. Kostýmy pro soutěžní prezentaci budou poprvé použity až během semifinálového večera.
Max se začne pohybovat po scéně až v druhé polovině písně a to směrem ke svým muzikantům. Do té doby pouze stojí u mikrofonu, stejně jako členové kapely. Podle novinářů je vystoupení vzhledem k síle písně "Don't Close Your Eyes" až příliš statické, což ovšem může zachránit poměrně výrazná práce s kamerou. Grafika se v závěru mění barevně na červenou a černou.

Max Jason Mai Twitter Messages #21

16. května 2012 v 19:18 | Miška |  Twitter
"Jsme tadyyyy....nějaké ESC 2012 covery pro váááás :) http://www.youtube.com/watch?v=UQOOrvOGdvA&feature=youtube_gdata_player"

Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/Od 13:25 hod. zkouška Maxe Jasona Maie v Baku Crystal Hall!

16. května 2012 v 18:59 | Miška |  Články
Slovenský reprezentant na mezinárodní hudební soutěži Eurovision Song Contest 2012, Max Jason Mai bude mít dnes 16.05.2012 svou první zkoušku, během které několikrát vyzkouší svou soutěžní skladbu "Don't Close Your Eyes".
Max Jason Mai odcestoval do hlavního města Ázerbájdžánu již v pondělí, aby po náročném letu nabral dostatek sil na svou vůbec první zkoušku, během které se budou ladit zejména technické detaily - nájezdy kamer, vizualizace a pyrotechnické efekty.
Již před samotným odjezdem do Baku, anoncoval Max Jason Mai své fanoušky, příznivce a diváky Eurovize, že si pro nás přichystal velkolepou rockovou show, která nebude mít obdoby. Slovenský reprezentant je bezesporu nejtvrdším nářezem v letošním ročníku Eurovize, proto bude jeho vystoupení pod drobnohledem všech novinářů, kteří budou přítomni v Baku Crystal Hall, kde se koná 57. ročník Eurovision Song Contest. Pokud nenastane nějaké mimořádné zpoždění, technická zkouška slovenského reprezentanta začne ve 13:25 hodin středoevropského času a potrvá 40 minut. V co nejkratším možném čase poté budete mít k dispozici video alespoň na našem facebookovém profilu.
O jeho bytí či nebytí ve finále se bude rozhodovat až ve čtvrtek 24.05.2012, kdy proběhne 2. semifinálové kolo, během nějž Max Jason Mai vystoupí jako 15. pořadí.
Zdroj: http://tynnaa.blog.cz

Max Jason Mai vyzývá k podpoře Rock 'n' Rollu!

16. května 2012 v 18:58 | Miška |  Články

"Samozřejmě jsme tu proto, abychom prezentovali Rock 'n' Roll a doufám, že všichni fanoušci Rock 'n' Rollu budou držet palce a hlasovat za Rock 'n' Roll." :)) Rooooock 'n' Roll! \m/"

Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/

Maxe Jasona Maie čeká v Baku pohádkový luxus i tvrdá dřina!

16. května 2012 v 18:55 | Miška |  Články

Zpěvák Max Jason Mai, který bude reprezentovat Slovensko v soutěži Eurovision Song Contest 2012, je již několik dní v Ázerbájdžánu. Ještě před odletem šéfka jeho výpravy uvedla, že se tam bude cítit jako v pohádce Tisíce a jedné noci. Krátce po příjezdu ho však čekají i náročné zkoušky, první z nich absolvuje už dnes.

"Zlaté příbory a skleničky budou každodenní samozřejmostí. Stejně nám bylo řečeno, že hostesky budou k dispozici 26 hodin denně," uvedla v pátek na posledním setkání s novináři Jana Majorová, šéfka slovenské výpravy v Baku.
Max Jason Mai se svým týmem do Ázerbájdžánu odcestoval v neděli. Spolu se svými spoluhráči z kapely se podle svých slov nejvíce těšili na velký hotelový bazén, protože jsou podle jeho slov stále dětmi. Slovenského reprezentanta však kromě luxusu čeká i množství rozhovorů pro lokální televize a magazíny, a také mnoho dřiny okolo příprav semifinálového vystoupení.
"Samozřejmě máme už i termíny zkoušek a pomalu si uvědomujeme naši odpovědnost. Stále si však podvědomě připomínám, abych se z toho neposral," přiznal hudebník, který bude přímo na místě na svém vystoupení pracovat do poslední chvíle. "Soustředíme se na hudbu, pódiovou prezentaci, vizualizace ... Zatím jsme na tom pracovali pouze ve zkušebně, s choreografem, designérkou a ostatními lidmi z našeho týmu, ale čekáme hlavně na samotné vystoupení a na to, jak to předvedeme světu," upřesnil.


Koblížc! FB 6.5

15. května 2012 v 19:55 | Miška |  Facebook Koblížků

Josie Vařeka 3.5

15. května 2012 v 19:53 | Miška |  Josie Vařeka

Wilip Flček FB // 3.8

15. května 2012 v 19:52 | Miška |  Wilip Flček

Robert Poch 6.4

15. května 2012 v 19:51 | Miška |  Robert Poch