Červenec 2012

Praha

27. července 2012 v 20:40 | Miška |  Fotogalerie
Fotka z příprav na úterní dvojkoncert v rámci akce "Léto plné hvězd" - prodejní výstava ručně vyráběných hraček. Poslední dvě fotky jsou ze včerejška - středy, kdy Miro dorazil nečekaně na výstavu ... :-)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/


Nová fotka

27. července 2012 v 20:39 | Miška |  Fotogalerie
Nová fotka k hororu Poslední výkřik.

imagebam.com

Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/

Photoshoot

27. července 2012 v 20:39 | Miška |  Fotogalerie
imagebam.com

Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/

NoeNoX a Katarína Knechtová v Otrokovicích!

27. července 2012 v 20:38 | Miška |  Články

Je pravidlem, že velké finále E.ON Junior Cupu bývá dopněno hudbou. Sestava interpretů pro to letošní ročník je doslova exkluzivní. Katarína Knechtová a NoeNoX (projekt Mira Šmajdy).
NoeNoX (projekt Mira Šmajdy)
Miro coby finalista Česko-Slovenské SuperStar odstratoval svou velkou hudební kariéru v roce 2009. Spolu s kapelou Rosemaid hrál na velkém finále E.ON Junior Cupu 2010 ve Starém Městě. V březnu 2012 Miro Šmajda na tiskové konferenci Slovenské televize ohlásil, že bude nově vystupovat pod pseudonymem Max Jason Mai. Změna jeho image souvisela s ohlášenou reprezentací Slovenska na hudební soutěži Eurovision Song Contest 2012 v Baku.

Aktuálně se Miro chystá, a na velkém finále v Otrokovicích s ním také vystoupí, na nový projekt NoeNoX. Ten je zatím malinko tajemný, ale my jsme rádi, že v rámci E.ON Junior Cupu můžeme přinést něco nového i mimo sportovního dění.
Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/


Miro Šmajda & Olga Černohorská!

27. července 2012 v 20:37 | Miška |  Osobní fotky

Pondělní odpoledne Miro strávil ve společnosti výtvarnice Olgy Černohorské, kde společně dolaďovali připravy na úterní dvojkoncert v rámci akce Léto plné hvězd - výstava ručně vyráběných textilních a dřevěných hraček ... :-)
Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/

Max Jason Mai: Po Eurovizi ho uvidíme na filmovém plátně!

27. července 2012 v 20:35 | Miška |  Články
Svědkem hereckého debutu ex-Mira Šmajdy budeme už příští měsíc!
Max Jason Mai, originálním jménem Miro Šmajda, který se proslavil hlavně jako rocker v Česko Slovenské SuperStar, se nevěnuje už jen hudbě! Nejnověji ho budeme mít možnost vidět toto léto na filmových plátnech! Max si na svůj filmový debut nevybral žádnou sladkou romantiku ani komedii, odstartoval to, jak se na rockera patří - hororem!
Děj filmu se odehrává v Česku v obci Petrovice, kde řádí nebezpečný vrah. Ve filmu si jeho oběť zahraje i zpěvačka Iveta Bartošová. Film Poslední výkřik je prý českou verzí hororu Vřískot, což potvrdil i režisér Tomáš Kučera! Maxe Jasona Maie budete mít možnost vidět již 2. srpna v českých a 9. srpna v slovenských kinech!
Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/


Uff! Bartošová se Šmajdou jako herci ... A ještě s cizím hlasem!

27. července 2012 v 20:34 | Miška |  Články
A je to tady! Na světlo světa se dostal trailer k novému českému hororu, jehož tvůrci jsou studenti. Film je výjimečný tím, že se do něj podařilo obsadit Ivetu Bartošovou (46).
Zpěvačka je v poslední době za své vystoupení dost kritizována, a tak budou mnozí jistě zvědaví, jak jí sedla role herečky. Kromě jejího samotného účinkování je zajímavé i to, že hlas, který ji dosud živil, v díle nezazní. Blondýnku totiž předabovali.
Ze zveřejněných fotografií bylo jasné, že o záplavu krve nebude nouze. "Dokonce jsem musela kvůli autentičnosti pít umělou krev. Byl to zvláštní pocit, měla jsem z toho husí kůži," řekla zpěvačka pro český portál Prásk.tv. Ten nyní jako první ukázal svým čtenářům i trailer z filmu Poslední výkřik.
Hned na jeho začátku je jasné, že z úst Bartošové zní cizí hlas. Pardoxní je, že ačkoliv ji živil celé roky, nyní jí filmaři zaplatili za to, aby ho diváci neslyšeli. "Nadabovala mě moje kolegyně," prozradila Iveta v rozhovoru pro televizi Nova. Z ukázky si můžete udělat názor na blondýnčino herecké umění a rozhodnout se, zda se na film půjdete podívat do kin. Kromě účinkování Ivety Bartošové je zajímavostí i to, že v hororu ztvárnil jednu z rolí i superstárista Miro Šmajda.
Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/


Max Jason Mai Twitter Messages #45

23. července 2012 v 13:59 | Miška |  Twitter

"Fotka jednoho úžasného západu slunce...na cestě do Prahy."
imagebam.com

Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/

Navstevnost za minuly tyden (16.7. 2012 - 22.7. 2012) je:

23. července 2012 v 13:58 | Miška |  News
Pondeli: 27
Utery: 13
Streda: 16
Ctvrtek: 10
Patek: 10
Sobota: 11
Nedele: 14

Celkem: 101

Desmod šperkuje své nové album mnohými hvězdami!

22. července 2012 v 19:55 | Miška |  Články
Nitrianská skupina v těchto dnech nahrává nové album. A vyšperkovala ho i několika hvězdnými hosty.
Producentem jejich alba je Ivan Tásler, duet s Kulym si zazpívá Miro Šmajda a hostem je i legenda československé hudby Jiří Stivín.
Nitranská pětice svou novou desku nazvala Javorové album a spolupracuje na ní zejména s lídrem IMT Smile. "Přiznám se, že mě to velmi překvapilo. Ale velmi příjemně," řekl o návrhu na spolupráci Ivan Tásler.
Vztahy mezi dvěma nejúspěšnějšími slovenskými skupinami jsou velmi dobré. Lídři obou kapel si dokonce velmi rozumějí a Ivan nemá problém kvality konkurenčního zpěváka uznat: "Kulyho mám hrozně rád a myslím si, že je v něm velký potenciál," řekl.
Desmod nové album vzali velmi vážně a vyšperkovali ho skutečně zajímavými jmény. Jedním z hostů bude i legendární hudebník Jiří Stivín. Kromě toho připravují i několik duetů. První už nahráli spolu se zpěvákem Mirem Šmajdou.
Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/


Max Jason Mai Facebook Messages #43

22. července 2012 v 19:54 | Miška |  Facebook
"Nový projekt přijde velmi brzy. V těchto dnech dokončujeme novou věc před vstupem do studiových bran. Už se nemůžu dočkat, až budu pro vás hrát!!! Váš M a kapela."

» Zpráva z oficiálního facebookového profilu Maxe Jasona Maie | 19.7.2012
Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/


Poslední výkřik s Maxem Jasonem Maiem v kinech od 2. srpna 2012!

22. července 2012 v 19:53 | Miška |  Články
Česká republika zažívá revoluci v hororových filmech a do kin jde snímek Poslední výkřik od režiséra Tomáše Kučery - ten neskrývá, že se jedná o českou kopii Vřískotu, do hlavních rolí obsadil Ivetu Bartošovou, Danu Morávkovou, Miloslava Mejzlíka, ale také Maxe Jasona Maie - Mira Šmajdu! Nikdo váš křik neuslyší již od 2. srpna 2012 v Česku a od 9. srpna 2012 na Slovensku.
Miro Šmajda alias Max Jason Mai si ve snímku Poslední výkřik odbude svůj filmový debut. Miro svou kariéru hudebníka odstartoval v soutěži Česko Slovenská SuperStar, kde se umístil na druhém místě. Světového jména pak dosáhl jako Max Jason Mai na Eurovision Song Contest 2012 v ázerbájdžánském Baku. I když se jako hudebník zúčastnil nejednoho pořadu, filmová role mu dosud chyběla! Film se začal natáčet před více než rokem a Miro v něm vypadá stále jako Miro Šmajda - svým občanským jménem je uveden i na oficiálním plakátu.
Max J. Mai však není jedinou hudební hvězdou v tomto celovečerním filmu. Z nahrávacího studia a pódia s mikrofonem si na pomyslné stříbrné plátno odskočila i Iveta Bartošová či Štěpán Turek, kterého známe jako vítěze Hvězdné pěchoty 2. série Česko hledá SuperStar.
Poslední výkřik se odehrává v malém městečku Petrovice, kde řádí sériový vrah a zabíjí studenty tamní střední školy. Policie je bezradná a nemá žádnou stopu. Vše nasvědčuje tomu, že maskovaný zabiják má spadeno na Karin Tomečkovou, jejíž rodiče byli před 8 měsíci brutálně zavražděni. Vraždy začínají přibývat, stejně jako podezřelých. Policie se snaží vraha dopadnout, ale aby už nebylo pozdě. Vrah může být kdekoliv.
Iveta Bartošová, která za svou kariéru ztvárnila již několik filmových rolí bude ve snímku zabita hned v úvodu a jelikož se zpěvačka necítila příliš ve své kůži, nechala se dokonce předabovat. Bartošovou se Šmajdou v Posledním výkřiku doplní herecké stálice jako je například Dana Morávková, Miloslav Mejzlík a další.
Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/


Neuvěřitelná podoba! Šmajda se sestřičkou téměř jako dvojčata!

22. července 2012 v 19:53 | Miška |  Články
To je podoba! Zpěvák Miro Šmajda (23) a jeho mladší sestřička Miška (5), jakoby si z oka vypadli! Oba si užívají společné volné chvíle a v zahradě divoce dovádějí jako Tarzan a Mauglí.
Jako správný starší bratr Miro učí svou sestřičku veškerým dovednostem. A tak není problém posadit se s ní za volant jeho luxusního vozu a ukázat, jak že to má správně řídit, aby jí vlasy pořádně vlály.
Největší pozornost samozřejmě vzbudila neuvěřitelná podoba Mira a jeho mladší sestřičky Mišky. Blonďaté divoké vlásky rozcuchané větrem... Miro dokáže svoji sestru naprosto pobláznit, může na něm oči nechat.
"Pozdrav všem milovníkům malin :) od dvou dětí džungle...Já s mojí sestřičkou," podělil se o rozverné fotky Miro na sociální síti.
Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/


Zpěvák Miro Šmajda se sestřičkou: Mají stejného kadeřníka!

22. července 2012 v 19:52 | Miška |  Články
Jako z Knihy džunglí! Zpěvák Miro Šmajda (23) si volné chvíle opravdu užívá. Naplno se věnuje malé sestřičce Mišce (5), která jakoby velkému bratrovi z oka vypadla!
Jako správný starší sourozenec ji učí, co se dá a neváhá ji posadit za volant, aby si rozkošné děvčátko odzkoušelo, jak bude chutnat vítr v jejich hustých vlasech! Zpěvák se se svou sestrou umí tedy pořádně vyřádit! A stačí mu na to vlastní zahrada. Modrooká fešanda nemá s objektivem fotoaparátu žádný problém a pózuje jedna radost!
Největší pozornost však poutá nesmírná podoba s jejím starším bratrem. Dva sourozenci tak zřejmě využívají služby stejného kadeřníka a s blond hřívou, holou hrudí a malinami pod korunou stromu připomínaly Tarzana z džungle. "Pozdrav pro všechny milovníky malin :) Od dvou dětí džungle ... Já s mojí sestřičkou," napsal Miro na sociální síti. Zábavu si užili i za volantem, kde se Mirovo sestřičce očividně velmi líbilo.
Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/


Společný duet Mira Šmajdy & skupiny DESmod!

22. července 2012 v 19:50 | Miška |  Fotogalerie
Z facebooku skupiny DESmod: "Nahrávání nového "Javorového alba" pomalu vrcholí a v táslerovském studiu se sbíhají další hosté, které si DESmoďáci vybrali aby nový album byl skutečně NOVÝ :-) Jedním z hostů je Miro Šmajda, který si s Kulym zazpíval ve skladbě "Zostane ticho"...
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zdroj: http://tynnaa.blog.cz


Max Jason Mai Twitter Messages #42

16. července 2012 v 15:25 | Miška |  Twitter

"Není roztomilá? :)) Moje malá instruktorka řízení :))"
imagebam.com


"Dvě děti džungle jí maliny. Já a moje sestra Miška :)"
imagebam.com

Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/Navstevnost za minuly tyden (9.7. 2012 - 15.7. 2012) je:

16. července 2012 v 14:55 | Miška |  News
Pondeli: 8
Utery: 19
Streda: 17
Ctvrtek: 9
Patek: 21
Sobota: 13
Nedele: 15

Celkem: 102

Léto plné hvězd: Miro Šmajda nebude chybět ani letos!

15. července 2012 v 14:03 | Miška |  Články
Částečně prodejní výstava Léto plné hvězd otevřela svůj svět hraček nejen dětem, ale také dospělým. Na několik úterních a čtvrtečních večerů je pro ně připraven hudební program. Svou účast potvrdil také Miro Šmajda.
Miro Šmajda nechyběl na výstavě Olgy Černohorské a Ivany Kárníkové několik posledních ročníků. A přestože se Miro v současné době v České republice příliš často nevyskytuje, svou účast nedávno přislíbil i v letošním programu. Autorky výstavy tedy hudební program dodatečně rozšířily.
Miro Šmajda za poslední měsíce radikálně změnil svou image a vystupuje jako Max Jason Mai. Kvůli Létu plnému hvězd ale bude opět vzkříšen Miro Šmajda. Jeho hlas bude možné slyšet ve výstavním sále (Dražického náměstí 10, Praha) 31. července od 18 hodin.
Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/


Miro Šmajda si zahrál ve stejném hororu jako Iveta Bartošová!

15. července 2012 v 14:02 | Miška |  Články
Zpěvák vystupující pod jménem Max Jason Mai je za každou dobrou zkušenost. Po reprezentaci Slovenska na Velké ceně Eurovize si na své konto připsal i hereckou roli.
Miro Šmajda se objeví v novém hororovém filmu Poslední výkřik, ve kterém přijde brutálně o život i zpěvačka Iveta Bartošová.
"Byl to pro mě totální úlet," prozradil o své úloze zpěvák. "Natáčení bylo velmi fajn, ale jestli mě ve filmu zabijí, to vám neprozradím," řekl Miro.
Děj filmu se točí okolo střední školy, kde opakovaně dochází k vraždám. Miro přitom není jediným zpěvákem, který si ve filmu zahrál. Ředitelku školy ztvárnila již zmiňovaná Bartošová. "Bohužel zkušenost s Ivetou nemám, na place jsme se nesetkali," prozradil zpěvák s úsměvem.
Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/


Miro Jaroš: Mira mám rád a líbí se mi způsob, jakým zpívá!

13. července 2012 v 22:45 | Miška |  Články
Slovenský zpěvák a skladatel Miro Jaroš rekapituluje svoji dosavadní kariéru. V rozhovoru zabrousil k Eurovizi a zmínil se tak i o letošním reprezentantovi, kterým byl Miro Šmajda.
(Z rozhovoru s Mirem Jarošem)

O letošním reprezentantovi se toho napsalo hodně. Jak vnímáš jeho účast na Eurovizi ty?
Já mám Mira rád a líbí se mi způsob, jakým zpívá. Na druhou stranu si ale myslím, že letos si nevybral vhodnou písničku. Vím, co myslel svým marketingem, ale podle mě podcenil pódiové předvedení. V této době může přijít na pódium i pět krásných chlapců, dokonale zazpívat skladbu, ale stačit to nebude. V Mirově případě byl riskantní už jen výběr samotné písničky a jak jsem již zmiňoval, celkový pódiový projev. Pokud by to bylo na mně, udělal bych to úplně jinak.

Jak?
V první řadě bych si vybral úplně jinou písničku. (smích) Abych mu ale nekřivdil - to, co udělal, pasovalo k sobě a mělo to opravdu dobré zázemí. Líbí se mi, že je ochoten riskovat. Vždyť nakonec, mohlo to vyjít a my bychom padli na zadek.

Když jsme u toho - přihlásil by ses do Eurovize?
Nepřihlásil, protože vím, kolik peněz na to třeba a jak těžké je napsat písničku, která by tam zaujala. Osobně bych tu energii raději využil na nějaké jistější cesty, při kterých bych věděl, že se mi to vrátí. Kromě toho si myslím, že je třeba být pánem doma, abych mohl jít někam ven. Když má člověk dobrou fanouškovskou základnu, lidé ho podrží. Slovenská mentalita je však taková, že vše je třeba komentovat, kritizovat a nic nepochválil. Obrázkovým příkladem toho je Max Jason Mai. Možná si nevybral správnou písničku, možná ji nezazpíval nejčistěji, ale šel tam s čistým úmyslem, zaplatil si to a investoval do toho nemalé množství peněz a času. Jeho tým odvedl skvělou práci, ale pochopení na Slovensku se nedočkal. Například v Izraeli byla Eurovize velká věc - něco jako u nás hokej. Mám pocit, že my jsme Mira potopili ještě dříve, než tam šel. To je však Slovenská povaha - buď se s tím naučíš žít nebo PAL do zahraničí ...

Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/