Srpen 2012

Navstevnost za minuly tyden (20.8. 2012 - 26.8. 2012) je:

27. srpna 2012 v 13:51 | Miška |  News
Pondeli: 12
Utery: 8
Streda: 13
Ctvrtek: 13
Patek: 10
Sobota: 4
Nedele: 13

Celkem: 73

Nová láska? Gabriela Gunčíková se zamilovala do Mira Šmajdy!

26. srpna 2012 v 14:38 | Miška |  Články

Oba se proslavili díky SuperStar, jen každý v jiném ročníku. Také mají společné to, že milují tvrdší muziku. A tak se blondýnka do slovenského zpěváka zamilovala.
Gabriela by chtěla začít dělat přesně takovou hudbu jako Max Jason Mai, tedy Miro Šmajda. "Odvedl skvělou práci a jeho nová tvorba se mi velmi líbí," naráží Gunčíková na Eurovizi, kde Slovensko Miro reprezentoval.
I ona má podobné cíle. Přestože ne všichni Maxe uznávají, jí se tento směr zamlouvá a půjde si za ním. "Určitě je mnohem složitější zaujmout tvrdší muzikou než popem. Popových zpěvaček je v našich končinách dostatek, proč bych měla být další? "
Gabriela se neplánuje měnit, a to se týká nejen hudby. "Zůstanu taková, jaká jsem. Uvnitř i navenek. Mám ráda zajímavé dobové oblečení a sem tam nevšední boty, tak uvidíme," dodala tajemně v rozhovoru pro Život.
Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/

Gunčíková končí s popem, chce být jako Miro Šmajda!

23. srpna 2012 v 18:49 | Miška |  Články
Gábina Gunčíková vždycky tvrdila, že jejímu srdci je bližší tvrdší rock, a právě proto se dala na muzikály a zpívala sladkobolné cajdáky. Teď už ale opravdu bude dělat to, co chce, zhlédla se ve Šmajdovi a bude jako on!
Miro Šmajda totiž chce dobývat svět jako svalovec Max Jason Mai, který vypadl odněkud z neznámé zahraniční země a nemá nic společného ani s vlasy Bonnie Tyler, ani s tou imagí latentního gaye.
Začal na sobě pořádně makat, sehnal si producenty, kteří mu zajistili světový zvuk, a začal zpívat dost tvrdý rock, pochopitelně v angličtině, ale vůbec to tedy nezní blbě a náhodou nám se to docela i líbí.
Na Slovensku tedy už moc ne, protože ho pořád nehrají v rádiích, a je pravda, že neuspěl ani v Eurovizi a skončil tam snad až poslední, ale na Eurovizi naše dva státy pokaždé odjíždějí s nějakým krachem.
Podstatnější na tom je, že Šmajda se prostě nebojí dělat konzumně neoblíbenou tvrdou muziku a tím inspiroval i barbínu Gunčíkovou. Z ní by byla kvalitní rockerka, pokud by si našla slušného textaře, ale Gunčíková se dala na cestu muzikálů a líbivého popíčku a dost zazdila svou rockovou povahu, respektive hlas.
Teď je ale všechno jinak. Šmajda jí ukázal, že to jde, a Gábina úplně otočila a sama sebe se ptá, proč by měla být další popovou zpěvačkou v řadě? No, na to se měla zeptat hned po vyřazení z finále SuperStar, kdy od ní měl každý velká očekávání, jelikož mladé rockerky tu máme snad jen dvě. A Gábina zklamala, ale teď se konečně dočkáme. Lepší pozdě než nikdy.
Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/


Našla se! Gunčíková obdivuje Šmajdu a s popem končí!

23. srpna 2012 v 18:49 | Miška |  Články

Gabriela se snaží prorazit tvrdou muzikou podobně jako na Slovensku Miro Šmajda.
U nás se s rockem snaží prorazit Miro Šmajda nebo, pokud chcete, Max Jason Mai. Na Eurovizi však propadl, rádia ho nehrají. Vypadá to, že na Slovensku pop válcuje všechno, co se dá. Gabriela je s Mirem dobrá kamarádka a tvrdí, že ho velmi obdivuje. "Odvedl skvělou práci a jeho nová tvorba se mi velmi líbí. Ale opět narážím na to, co jsem již zmiňovala. Nás muzikantů s velkými sny a zapálením v životě něco dokázat je moře. Sami na to však nestačíme, musíme najít tým, který to nadšení prožívá s námi." A to je prý problém.
"Určitě je mnohem složitější zaujmout tvrdší muzikou než popem. Popových zpěvaček je v našich končinách dostatek, proč bych měla být další? Řekla bych, že jak Česko, tak i Slovensko jsou velmi melodické národy a nezáleží na tom, jaký žánr kdo poslouchá."

Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/

Max Jason Mai Twitter Messages #47

23. srpna 2012 v 18:47 | Miška |  Twitter
"Odpočinek na cestě do Prahy..."
imagebam.com

Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/


Navstevnost za minuly tyden (13.8. 2012 - 19.8. 2012) je:

20. srpna 2012 v 13:43 | Miška |  News
Pondeli: 17
Utery: 11
Streda: 5
Ctvrtek: 10
Patek: 5
Sobota: 13
Nedele: 7

Celkem: 68

Moje upravená fotka s Honzou

19. srpna 2012 v 11:45 | Miška |  News
Před chvilkou jsem si upravovala fotku s Honzou (kapela Cookies) ta fotka je z pátku


Plakát › Miro Šmajda (Noe NoX) - Otrokovice (8.9.2012)

18. srpna 2012 v 17:03 | Miška |  Akce 2012

Plakát, který vyfotila fanynka radkacka naleznete ZDE
8. 9. 2012 - 21:00 » Sportovní areál Baťov, Otrokovice - Velké finále E.ON Junior Cupu
Více informací na: www.eonrodinnyfotbalek.cz
Čeká na Vás nabitý doprovodný program s elektrickými koloběžkami, čtyřkolkami, Segwayem, herními konzolemi s hrou FIFA 2012, skákacím hradem a dalšími atrakcemi! O hudební program se postará Katarína Knechtová a Miro Šmajda, který zde vystoupí se svým novým projektem Noe NoX!
Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/Max Jason Mai Twitter Messages #46

13. srpna 2012 v 21:09 | Miška |  Twitter
"Naše RnR kočka!!! :))"
imagebam.com

Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/Společný duet Mira Šmajdy a skupiny DESmod!

13. srpna 2012 v 21:07 | Miška |  Články
Ukázka společného duetu Mira Šmajdy a skupiny DESmod ke skladbě "Zostane ticho" - jedná se o závěr skladby ...
Finální verze songu z "Javorového albumu" bude ke stažení již 1.9.2012 na stránkách www.kulehynakulyho.sk.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kliknutím na fotku se přesměrujete na videozáznam se skladbou
Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/


Miro Šmajda: Novou desku nechci uspěchat!

13. srpna 2012 v 21:05 | Miška |  Články
Miro Šmajda se v první polovině tohoto roku zúčastnil mezinárodní soutěže Eurovize, kde coby Max Jason Mai představil svůj nový singl Don`t Close Your Eyes. Před svým vystoupením na Létě plném hvězd Miro MusicWebu prozradil, jaké jsou nyní jeho plány.
Na podobnou otázku jsi už asi odpovídal mnohokrát, ale proč ses rozhodl stát se Maxem Jasonem Maiem?
Víš, já jsem se v podstatě nestal Maxem. Max Jason Mai byl projekt, který se vázal k něčemu, do čeho jsem se pustil v rámci reprezentace Slovenska. Prostě mi to přišlo rozumné nejít někde do Evropy pod jménem Miro Šmajda, protože se to čte hodně debilně a vlastně to i zní hodně debilně (smích). Není to tak, že bych si změnil jméno v občance, Max Jason Mai byl prostě projekt.
Takže dál budeš vystupovat jako Miro Šmajda?
Ano, každý promotér, který nás zve na koncert a podobně, chce Šmajdu. Jestli časem budou chtít Maxe, to nějak vyplyne.
Celá ta věc s Maxem působila velmi promyšleně, vloni na podzim jsi avizoval Goodbye Tour, pak jsi přišel jako Max s novými písničkami, které jsou i hudebně trochu jinde, tvrdší než tvoje dosavadní tvorba…
Goodbye Tour skutečně byla rozlučková, já jsem se symbolicky loučil s nějakou etapou, která se vázala ještě na SuperStar. Odehráli jsme s kapelou nějaké koncerty a vydala se nějaká deska. Ale ta deska byla hodně kompromisní, nebylo to úplně přesně to, co bych chtěl dělat. Don`t Close Your Eyes je song, který odráží to, jaký jsem, jakou hudbu dělám, jaké texty píšu a kterou cestou se chci ubírat.

Hlasujte pro singl Don't Close Your Eyes v hitparádě Rebrík!

9. srpna 2012 v 17:06 | Miška |  Hlasování

Singl Don't Close Your Eyes, který je nasazen ve slovenské hitparádě "Rebrík" Rádia Frontinus, se propadl až na 17. místo! Nyní je zde nové hlasování, kde můžeme až do pondělní 12 hodiny hlasovat a posunout tak singl na vyšší příčky. Stačí, když pouze vyberete z prvního sloupce, který obsahuje 7 hlasů "17" (Max Jason Mai - Don't Close Your Eyes) a kliknout na ODESLAT. Vyplňovat nic víc nemusíte!
Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/


Miro Šmajda na Létě plném hvězd vyprodal dva koncerty!

9. srpna 2012 v 17:01 | Miška |  Články
Setkání s Mirem Šmajdou na výstavě Léto plné hvězd slibovalo zajímavé zážitky. Podtituly koncertů Slunce, Šmajda a pár facek a Slunce, Šmajda a erotika zněly sice tajemně, ale nebyly jediným důvodem, proč byly oba koncerty velmi rychle vyprodané. S oblíbeným rockovým zpěvákem se chtěly setkat fanynky všech věkových kategorií nejen ze všech koutů naší republiky, ale až ze Slovenska.
Na svůj, v pořadí už třetí ročník koncertů, na výstavě Léto plné hvězd se však těšil i Miro Šmajda. Rád se vrací po dlouhé době do Prahy, a proto pozvání Olgy Černohorské s radostí přijal. Výstava se i pro něho stává "srdcovou záležitostí". Několikrát bylo třeba změnit termín koncertů, ale nakonec se podařilo sladit datum koncertů s již uzavřeným programem LPH, a konečně mohla Olga "blonďatou medúzu" v Praze přivítat.
Odpolední koncert se neobešel bez malého zpoždění. Vzhledem k téměř tropickému počasí si úprava zevnějšku Mira vyžádala "akademickou čtvrthodinku". A potom se již ocitnul v "palbě" otázek Olgy. Její otázky ho však z "míry" nevyvedly. Přiznal se, že v poslední době měl "létající galoše", které ho zanesly až do Ameriky. Po Evropě se mu však stýskalo, a proto za mořem dlouho nezůstal.

Max Jason Mai Twitter Messages #45

9. srpna 2012 v 16:59 | Miška |  Twitter
"Freddie Krueger v autobuse :)))"
imagebam.com

Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/Šmajda a Bartošová v béčkovém hororu? Je tu Poslední výkřik!

9. srpna 2012 v 16:57 | Miška |  Články
Umíte si představit českou verzi kultovního hororu Vřískot?
A umíte si představit, že tam hraje Šmajda a Bartošová? Tak ať se líbí!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdroj: http://tynnaa.blog.cz/


Miro Šmajda - Léto plné hvězd - Praha (31.7.2012)

9. srpna 2012 v 16:56 | Miška |  Fotogalerie
» Odpolední vystoupení - "Slunce, Šmajda a pár facek"
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

» Večerní vystoupení - "Slunce, Šmajda a erotika"
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj fotek: Sidney, Nikys a Aquiel V. Photography

http://tynnaa.blog.cz